Bezcenne 24 000 punktów, konto i karta ekologiczna

Karta ekologiczna Banku Pocztowego i Bezcenne 24 000 punktów

Mam do Ciebie pytanie, czy chciałbyś dostać 300 zł, mieć wygodne konto bankowe i ekologiczną kartę płatniczą? To wszystko możesz zyskać w promocji Banku Pocztowego Bezcenne 24 000 punktów. Warunki są proste, sprawdź!

Tyle się teraz mówi o ekologii i ochronie środowiska. Wybierając ekologiczną kartę do konta Banku Pocztowego zdobywasz uznanie, bo jesteś eko. Dodatkowo możesz zyskać 300 zł. Jak to zrobić?

Załóż konto z kartą ekologiczną

Jeśli nie miałeś konta w naszym banku w okresie od 01.01.2024 r. do 31.01.2024 r., to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w promocji. Załóż konto z kartą ekologiczną w Banku Pocztowym. Tym samym przejdziesz pierwszy etap w drodze do nagrody i będziesz eko. Nasza karta ekologiczna z logo Poczty Polskiej w 82% wykonana z materiału roślinnego. To rozwiązanie, które dba o ograniczanie emisji plastiku, dlatego warto mieć taką kartę. Promocja jest jednak bardziej liberalna. Jeżeli wybierzesz kartę wirtualną (również ekologiczną, choć w inny sposób) lub kartę biometryczną (która teraz jest dostępna w ramach II edycji sprzedaży limitowanej), to również możesz brać udział w promocji. Wyłączona z promocji jest tylko karta Caritas, bo uczestniczy w innym, pomocowym programie.

Jakie są nagrody i kiedy możesz je zdobyć?

Łączna wartość nagrody, którą możesz zdobyć biorąc udział w promocji, to wspomniane w tytule artykułu Bezcenne 24 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile. Odpowiadają one wartości 300 zł w nagrodach z katalogu Programu. Nagroda jest podzielona na 3 części, po 8.000 punktów każda. Każdą z części, wartą 100 zł można uzyskać w jednym z trzech okresów promocji:

  • I   okres – od 1 lutego 2024 r. do 29 lutego 2024 r.
  • II  okres – od 1 marca 2024 r. do 31 marca 2024 r.
  • III okres – od 1 kwietnia 2024 r. do 30 kwietnia 2024 r.

Co zrobić, by otrzymać Bezcenne 24 000 punktów?

Aby zdobyć nagrodę, należy wyrazić zgody na otrzymywanie wyciągów i korespondencji do konta na adres email oraz zrejestrować kartę w Programie Bezcenne Chwile. Najwygodniej jest to zrobić w momencie zawierania umowy o otwarcie konta. Oczywiście można też tego dokonać w dowolnym momencie w czasie trwania promocji poprzez bankowość elektroniczną, w placówce Banku/Poczty lub prze Infolinię Banku.

Pamiętaj też, aby w co najmniej jednym z okresów promocji, zapewnić wpływ środków na konto w kwocie łącznej minimum 1000 zł. Uwaga, nie mogą to być wpływy wewnętrzne oraz między rachunkami Klienta.

Ostatni krok do nagrody to wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą. Zapłać minimum 3 razy kartą w każdym z okresów Promocji. Każdy okres promocyjny rozliczany jest odrębnie. Jeżeli zrobisz transakcje w każdym okresie – otrzymasz 3 x 100 zł, jeżeli zrobisz w dwóch okresach – 2 x 100 zł, a jeżeli tylko w jednym, dostaniesz po prostu 100 zł w punktach.

Na co możesz przeznaczyć nagrodę?

Czas na wybór nagrody! Punkty możesz wymienić na co zechcesz, z katalogu Programu Bezcenne Chwile. Są tam do wyboru: vouchery np. do Allegro, Euro RTV AGD, Biedronki lub innych sklepów, nagrody rzeczowe, takie jak: słuchawki, głośniki, powerbanki oraz nagrody przeżyciowe (bilety do kina, na koncerty lub inne wydarzenia). Tylko od Ciebie zależy, jak wydasz swoje dodatkowe 300 zł! Wiesz już, co wybierzesz? Więcej informacji na temat promocji znajdziesz tutaj.

0 0 głosów
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Proszę o komentarz.x