Jak wygodnie otworzyć konto w banku

umowa o rachunek kurier

Jest wiele sposobów na podpisanie umowy o otwarcie konta: w placówce, za pośrednictwem Kuriera po złożeniu wniosku na stronie internetowej Banku, za pośrednictwem konsultanta Infolinii.

Nie ma chyba na rynku banku, który by nie posiadał w swojej ofercie konta osobistego. Dlatego też aby zachęcić klienta do wybrania odpowiedniego rachunku, sam proces zakładania konta musi być prosty. Wspominałem już, że nasze Konto w Porządku ma kilka wariantów. Każdy z nich można założyć na wiele sposobów.

Na Poczcie też możesz otworzyć konto w banku

Wizyta w placówce Banku jest chyba najbardziej tradycyjnym sposobem założenia rachunku. Rachunek w Banku Pocztowym możesz założyć w dowolnej placówce Banku lub Poczty Polskiej. W placówce składamy wniosek o założenie rachunku i potwierdzamy naszą tożsamość dowodem osobistym. Jest to także okazja do rozmowy z doradcą o innych produktach czy usługach finansowych. Wszak ROR to podstawowa usługa Banku od której wszystko się zaczyna.

Jak otworzyć konto w banku przez internet

W tym przypadku wystarczy wejść na stronę internetową Banku, wybrać wariant konta, które chcemy otworzyć i złożyć elektroniczny wniosek o założenie rachunku. W Banku Pocztowym niezbędne będzie załączenie zdjęcia lub skanu dowodu osobistego. Wniosek zostanie przekazany do Banku, a po sprawdzeniu poprawności danych osobowych, Bank wyśle Kuriera z dokumentami. W jego obecności podpisujemy umowę o prowadzenie rachunku i jeden egzemplarz zostawiamy dla siebie, drugi kurier zabierze do Banku.

Otwieranie konta przez Infolinię

Konto w Porządku w Banku Pocztowym można założyć także dzwoniąc na Infolinię. W tym przypadku dyktujemy konsultantowi przez telefon nasze dane osobowe, które są przez niego wpisywane do wniosku o otwarcie rachunku bankowego. Następnie wybieramy miejsce zawarcia umowy: placówka Banku, Poczty czy może – co jest najwygodniejsze – np. swoje miejsce zamieszkania, do którego umowę dostarczy nam Kurier.

W obecnych czasach, kiedy cenimy sobie oszczędność czasu i wygodę, najrozsądniejszym rozwiązaniem dla zawarcia umowy o ROR jest opcja dostarczenia jej przez Kuriera. Dzięki tej usłudze możemy w sposób całkowicie zdalny zawrzeć z Bankiem Pocztowym umowę o Konto w Porządku i cieszyć się wszystkimi przywilejami jakie ono daje. Ta forma jest po prostu w porządku.

0 0 głosów
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Proszę o komentarz.x