Zastępca Dyrektora Biura Bezpieczeństwa Systemów Teleinformatycznych i Ochrony Zasobów

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Twój zakres obowiązków
  • Nadzór nad częścią Biura skupiającą obszary: cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Tworzenie, rozwój i wdrażanie rozwiązań i systemów bezpieczeństwa zgodnie z przyjętą architekturą bezpieczeństwa
  • Opracowywanie koncepcji rozwiązań oraz specyfikacji wymagań funkcjonalnych i technicznych,
  • Analiza w zakresie możliwości zastosowania narzędzi w zakresie bezpieczeństwa IT, w tym analiza i korelacja zdarzeń, pochodzących z wielu źródeł,
  • Opracowywanie dokumentacji architektonicznej w zakresie bezpieczeństwa, w tym specyfikacji funkcjonalnej i niefunkcjonalnej oraz projektu technicznego,
  • Współpraca z integratorami rozwiązań bezpieczeństwa w ramach prac projektowych,
  • Udział w opracowaniu założeń testów oraz scenariuszy testowych,
  • Analizowanie wyników testów na kolejnych poziomach gotowości technologicznej rozwiązań cyberbezpieczeństwa,
  • Ustalanie ram i podejścia do realizacji dalszych prac rozwojowych oraz przeprowadzania PoC rozwiązań bezpieczeństwa IT,
Nasze wymagania
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze bezpieczeństwa informatycznego
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku Architekta Bezpieczeństwa IT
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość normy ISO 27000,
  • Znajomość rozporządzenia DORA ,
  • Doświadczenie w projektowaniu lub utrzymaniu architektury cyberbezpieczeństwa w środowiskach złożonych z systemów Linux, Windows, rozwiązań chmurowych Azure i AWS,
  • Wiedza z zakresu działania rozwiązań klasy SIEM
  • Doświadczenie we wdrażaniu narzędzi systemów z obszaru bezpieczeństwa IT,
  • Posiadanie certyfikatu branżowego z obszaru systemów operacyjnych, sieci, bezpieczeństwa, (CISSP, CISM, CEH, itd.)
To oferujemy
  • Realizację ciekawych projektów i dostęp do nowoczesnych technologii
  • Pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • Pracę hybrydową w jednym z naszych biur w Bydgoszczy lub w Warszawie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • Pakiet benefitów

Dodatkowe benefity 🏆

Pakiet LuxMed obejmuje najczęściej wybieranych lekarzy i badania. Bez skierowania w ramach pakietu dostaniesz się do lekarzy internistów, pediatrów, lekarzy medycyny rodzinnej, alergologów, chirurgów, ogólnych, dermatologów, endokrynologów, ginekologów, laryngologów, neurologów, okulistów i urologów.
Pakiet Lux Med

Karta MultiSport umożliwia Ci nielimitowany dostęp do sieci obiektów sportowo-rekreacyjnych na terenie całego kraju. Każdy Pracownik ma możliwość wykupienia dodatkowych kart dla dzieci oraz osoby towarzyszącej.

Karta MultiSport

Dzięki programowi oomagamy budować bezpieczną przyszłość finansową naszych Pracowników

Pracowniczy Program Emerytalny

Zakładowy Fundusz Świadczeń
Socjalnych umożliwia dofinansowanie m.in. wypoczynku Pracowników i ich dzieci.

Socjalnych

Naszym Pracownikom oferujemy ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach.

Ubezpieczenie grupowe

Zostaw swoje CV, skontaktujemy się z Tobą. 💻

Zostaw nam swoje CV

Lista ofert
chat z konsultantem