Warto wiedzieć

Nowinki - o czym się pisało w 2022 roku

Ubiegły rok dla Klientów Banku Pocztowego obfitował nie tylko w nowinki technologiczne, czym się chętnie dzieliliśmy. Bardzo dużo miejsca poświęciliśmy…

Wirtualna karta, wirtualne zakupy – czy to bezpieczne?

Bezpieczeństwo w "wirtualnych świecie".

Wszystkiego Bezpiecznego – nie daj się oszukać!

Sprawdź jak bezpiecznie robić zakupy online.

Co się dzieje z pieniędzmi na koncie osoby zmarłej?

Kiedy umiera bliska osoba, jest wiele spraw z którymi trzeba sobie poradzić. Jeśli osoba zmarła posiadała rachunek bankowy lub inne…

Jesteśmy polskim bankiem detalicznym. Naszą misją jest zapewnianie Klientom prostych, bezpiecznych usług finansowych w dobrej cenie. Dzięki strategicznemu partnerstwu z Pocztą Polską S.A., dajemy swoim Klientom dostęp do usług finansowych za pośrednictwem jednej z najszerszych sieci placówek w Polsce liczącej ok. 4,7 tys. placówek sieć Poczty Polskiej i Banku.

Dołącz do nas

Zapytaj nas o produkty

Zapraszamy do zadawania pytań odnośnie naszych produktów.

Poznajcie nasz Blog bankowy

Mamy nadzieję, że zajdziecie tu wiele przydatnych informacji na temat bankowości i finansów. Chcecie wiedzieć więcej o produktach bankowych, takich jak konto osobiste czy kredyt gotówkowy? Poznać lub ugruntować sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa w bankowości elektronicznej? Zastanawiacie się czy na pewno jest Wam potrzebna karta do konta lub które płatności mobilne są dla Was najwygodniejsze? Czy lepiej korzystać z bankowości internetowej czy mobilnej?
Zachęcamy do śledzenia kolejnych artykułów na naszym Blogu bankowym. Mamy nadzieję, że będziecie nas inspirować do podejmowania interesujących Was kwestii związanych z tematyką naszego Bloga. Czekamy na Wasze komentarze 🙂 Miłej lektury!