Warto wiedzieć

Jak założyć konto dla dziecka w Banku Pocztowym

Często słyszę pytania czy nastolatek może mieć konto w banku. W jakim banku można założyć konto osobiste dla dziecka? Oto,…

Co to są płatności mobilne

Co to jest Blik, jak działają Google Pay i Apple Pay, jak płacić zegarkiem z Garmin Pay, co to jest…

Dla kogo konto osobiste i czy warto je zakładać?

Co to jest konto osobiste i czy to jest to samo co rachunek bankowy? Co daje posiadanie rachunku i ile…

Warto mieć kartę płatniczą w każdym wieku?

Karta płatnicza - czym tak naprawdę jest i czy może być przydatna dla użytkownika w każdym wieku?

Jesteśmy polskim bankiem detalicznym. Naszą misją jest zapewnianie Klientom prostych, bezpiecznych usług finansowych w dobrej cenie. Dzięki strategicznemu partnerstwu z Pocztą Polską S.A., dajemy swoim Klientom dostęp do usług finansowych za pośrednictwem jednej z najszerszych sieci placówek w Polsce liczącej ok. 4,7 tys. placówek sieć Poczty Polskiej i Banku.

Dołącz do nas

Zapytaj nas o produkty

Zapraszamy do zadawania pytań odnośnie naszych produktów.

Poznajcie nasz Blog bankowy

Mamy nadzieję, że zajdziecie tu wiele przydatnych informacji na temat bankowości i finansów. Chcecie wiedzieć więcej o produktach bankowych, takich jak konto osobiste czy kredyt gotówkowy? Poznać lub ugruntować sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa w bankowości elektronicznej? Zastanawiacie się czy na pewno jest Wam potrzebna karta do konta lub które płatności mobilne są dla Was najwygodniejsze? Czy lepiej korzystać z bankowości internetowej czy mobilnej?
Zachęcamy do śledzenia kolejnych artykułów na naszym Blogu bankowym. Mamy nadzieję, że będziecie nas inspirować do podejmowania interesujących Was kwestii związanych z tematyką naszego Bloga. Czekamy na Wasze komentarze 🙂 Miłej lektury!