Nowa promocja Banku Pocztowego

100 złotych do zdobycia w promocji

Słowo ‘Promocja’ kojarzy się jednoznacznie pozytywnie, każdy z nasz skorzystał, korzysta lub skorzysta w przyszłości z jakiejś promocji. Banki, tak jak inne instytucje chętnie wykorzystują pozytywny wydźwięk tego słowa. Mamy wiele promocji w bankach, nie wszystkie są dla nas interesujące, a ich mnogość i zawiłość czasem utrudnia zrozumienie ich warunków. O czym zatem jest „ta” promocja?

Dziś przybliżymy Wam promocję Banku Pocztowego, której nazwę być może już kojarzycie: „Zyskaj 100 zł z Kontem w Porządku”. Już z samej nazwy możecie się dowiedzieć, że w promocji można zyskać 100 zł. Kuszące, prawda? Zanim jednak zwizualizujemy sobie tę kwotę i wyobrazimy, na co ją wydamy, sprawdźmy kto może wziąć udział w tej akcji.

Dla kogo jest promocja?

Tym razem akcja powstała z myślą o przyszłych Klientach Banku Pocztowego. Oznacza to, że możesz w niej wziąć udział, po pierwsze – jeśli przynajmniej przez ostatnie 3-miesiące (lub nigdy) nie miałeś konta w Banku Pocztowym (i nie byłeś współwłaścicielem takiego konta) oraz po drugie – jeśli założysz u nas konto osobiste z kartą i bankowością elektroniczną. Dodatkowo wystarczy, że zaakceptujesz zgody marketingowe i podasz nam swoje dane kontaktowe (numer telefonu komórkowego i adres e-mail).

Co zrobić, by zyskać 100 zł?

Każda akcja promocyjna ma szczegółowo określone warunki, których spełnienie jest konieczne do otrzymania nagrody. Szczegółowe warunki naszej promocji znajdziecie w Regulaminie Promocji. Poniżej też postaramy się Wam je krótko przytoczyć.

Oprócz wyżej wymienionych warunków konieczne są działania transakcyjne. Pierwsze działanie to zapłata na Poczcie kwoty łącznie min. 100 zł kartą Banku Pocztowego – gwarantuje to uzyskanie nagrody pieniężnej. Drugi warunek to wykonanie 1 przelewu z wykorzystaniem kanałów elektronicznych, w serwisie internetowym lub aplikacji mobilnej. Spełnienie obu działań gwarantuje uzyskanie nagrody pieniężnej w wysokości 100 zł. Jeśli przelew elektroniczny nie zostanie wykonany, wartość nagrody wyniesie 50 zł.

Podsumowując, oto kroki, jakie trzeba wykonać, by otrzymać nagrodę:

  1. założyć konto osobiste z kartą płatniczą w Banku Pocztowym,
  2. wyrazić zgody marketingowe i podać bankowi numer telefonu komórkowego i adres e-mail do kontaktu,
  3. zasilić konto,
  4. zapłacić na Poczcie kartą Banku Pocztowego za rachunki lub zakupy – łączna kwota min. 100 zł,
  5. wykonać w bankowości internetowej lub mobilnej dowolny przelew,
  6. czekać na zwrot 100 zł na konto. 😊

Do kiedy trwa promocja?

Czas trwania promocji, to okres w którym należy spełnić wyżej opisane działania. Promocja „Zyskaj 100 zł z Kontem w Porządku” rozpoczęła się 4 maja 2023 roku i potrwa do 31 sierpnia 2023 roku.

Do sierpnia jeszcze sporo czasu. Jednak warto się spieszyć, bo nagroda – czyli 100 zł przekazana zostanie poleceniem przelewu na konto, do 15 dnia trzeciego miesiąca, następującego po dacie założenia Konta.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w promocji. Dzięki niej zyskacie przyjazne bankowe Konto w Porządku z kartą, za prowadzenie którego nic nie zapłacicie, nowoczesną bankowość internetową i mobilną oraz wspomniane 100 zł 😊 Szczegóły promocji znajdziecie tutaj.

0 0 głosów
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Proszę o komentarz.x