Specjalista w Wydziale CRM w Departamencie Rozwoju, Analiz i Wsparcia Biznesu

Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków
  • udział w projektach związanych z rozwojem obszaru CRM, w tym kształtowanie kierunków rozwoju systemu CRM Dynamics, inicjowanie i realizowanie działań w celu zapewnienia jego efektywności
  • udział w pracach związanych z modyfikacją systemu informatycznego CRM Dynamics oraz udział w testach funkcjonalnych i regresyjnych
  • realizacja instruktaży stanowiskowych oraz bieżące wsparcie pracowników sieci sprzedaży w zakresie funkcjonowania i obsługi systemu CRM Dynamics
  • realizacja kampanii sprzedażowych i informacyjnych w różnych kanałach kontaktu: bankowość internetowa i mobilna, PUSH, SMS, kanały własne
  • współpraca z zespołami produktowymi w zakresie realizowanych kampanii: ustalenie kanałów kontaktu, grup docelowych, treści komunikacji
  • współpraca z zespołem marketingu w zakresie kreacji marketingowych
  • współpraca z analitykami CRM w zakresie baz do kampanii
  • testy kreacji marketingowych i wysyłka kampanii w dedykowanych systemach
  • monitorowanie wyników kampanii i przygotowywanie podsumowań
  • przygotowywanie prezentacji dotyczących działań realizowanych przez Wydział
  • opiniowanie procedur, dokumentów i umów dotyczących obszaru CRM
Nasze wymagania
  • min. roczne doświadczenie w obszarze bankowości, CRM lub marketingu
  • swobodne posługiwanie się aplikacjami MS Office, Power Point, MS Teams
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, bankowość, zarządzanie, marketing)
  • zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za obszar
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne i kreatywność
To oferujemy
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • pracę hybrydową w jednym z naszych biur (Bydgoszcz, Łódź, Warszawa) lub w pełni zdalną
  • bogaty pakiet benefitów

Mile widziane:

  • znajomość systemów klasy Marketing Automation i CDP
  • znajomość zagadnień dotyczących RODO

Dodatkowe benefity 🏆

Pakiet LuxMed obejmuje najczęściej wybieranych lekarzy i badania. Bez skierowania w ramach pakietu dostaniesz się do lekarzy internistów, pediatrów, lekarzy medycyny rodzinnej, alergologów, chirurgów, ogólnych, dermatologów, endokrynologów, ginekologów, laryngologów, neurologów, okulistów i urologów.
Pakiet Lux Med

Karta MultiSport umożliwia Ci nielimitowany dostęp do sieci obiektów sportowo-rekreacyjnych na terenie całego kraju. Każdy Pracownik ma możliwość wykupienia dodatkowych kart dla dzieci oraz osoby towarzyszącej.

Karta MultiSport

Dzięki programowi oomagamy budować bezpieczną przyszłość finansową naszych Pracowników

Pracowniczy Program Emerytalny

Zakładowy Fundusz Świadczeń
Socjalnych umożliwia dofinansowanie m.in. wypoczynku Pracowników i ich dzieci.

Socjalnych

Naszym Pracownikom oferujemy ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach.

Ubezpieczenie grupowe

Zostaw swoje CV, skontaktujemy się z Tobą. 💻

Zostaw nam swoje CV

Lista ofert
chat z konsultantem