Menedżer ds. Wsparcia Sprzedaży

Miejsce pracy: Łódź, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki
Twój zakres obowiązków
  • regularne wizyty w oddziałach Grupy Kapitałowej Poczty Polskiej w podległym Regionie, obserwacja pracy, ocena realizacji standardów sprzedaży i obsługi Klienta
  • prowadzenie warsztatów, szkoleń i treningów on the job
  • diagnozowanie potrzeb rozwojowych w podległym obszarze
  • analiza wyników poszczególnych oddziałów, identyfikowanie obszarów wymagających poprawy
  • podnoszenie efektywności sprzedażowej
  • tworzenie oraz realizacja inicjatyw mających na celu poprawę jakości obsługi Klienta i wyników sprzedaży
  • współpraca z menadżerami bezpośrednio odpowiadającymi za powierzone obszary
  • identyfikowanie obszarów potencjalnych zagrożeń związanych z bezpieczeństwem i fraudami
Nasze wymagania
  • umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży
  • orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • doświadczenie w pracy z siecią rozproszoną
  • wykształcenie wyższe
Mile widziane
  • poparte sukcesami doświadczenie na stanowisku menadżerskim w obszarze finansów
  • doświadczenia trenerskie, coachingowe, prowadzenie treningów on the job
To oferujemy
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • pracę hybrydową w jednym z naszych biur
  • bogaty pakiet benefitów

Dodatkowe benefity 🏆

Pakiet LuxMed obejmuje najczęściej wybieranych lekarzy i badania. Bez skierowania w ramach pakietu dostaniesz się do lekarzy internistów, pediatrów, lekarzy medycyny rodzinnej, alergologów, chirurgów, ogólnych, dermatologów, endokrynologów, ginekologów, laryngologów, neurologów, okulistów i urologów.
Pakiet Lux Med

Karta MultiSport umożliwia Ci nielimitowany dostęp do sieci obiektów sportowo-rekreacyjnych na terenie całego kraju. Każdy Pracownik ma możliwość wykupienia dodatkowych kart dla dzieci oraz osoby towarzyszącej.

Karta MultiSport

Dzięki programowi oomagamy budować bezpieczną przyszłość finansową naszych Pracowników

Pracowniczy Program Emerytalny

Zakładowy Fundusz Świadczeń
Socjalnych umożliwia dofinansowanie m.in. wypoczynku Pracowników i ich dzieci.

Socjalnych

Naszym Pracownikom oferujemy ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach.

Ubezpieczenie grupowe

Zostaw swoje CV, skontaktujemy się z Tobą. 💻

Zostaw nam swoje CV

Lista ofert
chat z konsultantem