Trwa wyprzedaż kredytów online

Wyprzedaż kredytów online

Zaszalałaś na wyprzedażach i skończyły Ci się już środki? W sklepach nadal wiele okazji Cię kusi? W tym roku rodzina zjedzie się do Ciebie na święta, pewnie chcesz kupić wszystkim naprawdę trafione i wyjątkowe prezenty. Na szczęście trwa też wyprzedaż kredytów online! My także mamy Black Friday, a właściwe Black December.

Skorzystaj w grudniu z wyprzedaży kredytu gotówkowego online, a środki z kredytu wydaj na co tylko chcesz! Oferujemy Ci kredyt na dowolny cel (poza konsolidacją innych kredytów), a w grudniu ten kredyt oferujemy Ci bez prowizji (prowizja 0%)!

Jak oszczędzić na wyprzedaży kredytów online?

Wspomniałam już o prowizji 0%. Dodatkowo – przy wyborze tej oferty kredytu gotówkowego online, nie ma w nim żadnych ukrytych kosztów czy dodatkowych ubezpieczeń.

Oprócz pieniędzy możesz zaoszczędź także swój czas! Nie wymagamy dokumentów dochodowych – we wniosku o kredyt wystarczy Twoje oświadczenie o dochodach.

Możesz zrobić bliskim prawdziwą niespodziankę. Na pewno zainteresuje Cię fakt, że do kwoty 50 000 zł na zaciągnięcie kredytu nie wymagamy zgody współmałżonka.

Minimum formalności

W naszym rozumieniu „minimum formalności” to szybko, sprawnie i przyjemnie. Dlatego oferujemy Ci:

  • prosty wniosek kredytowy online, składany po zalogowaniu do bankowości internetowej
  • brak wymogu zaświadczenia o zarobkach
  • decyzję kredytową wydaną natychmiast, ważną 72 godziny, żebyś miała czas na spokojnie zapoznać się z umową
  • oraz pieniądze z kredytu, także  bez wychodzenia z domu, przelane na Twoje konto w dniu podpisania umowy

Wyprzedaż kredytów online – jak z niej skorzystać?

Żeby skorzystać z promocyjnej oferty kredytu online wystarczy nie mieć aktywnego kredytu gotówkowego/kredytu  online/kredytu przesz telefon i we wniosku kredytowym wyrazić wszystkie zgody marketingowe. Wniosek online o kredyt znajdziesz tutaj.

W ramach wyprzedaży kredytów online oferujemy naszym Klientom kwotę kredytu od 20 000 do 50 000 zł, z możliwością rozłożenia na maksymalnie 60 rat.

Oprocentowanie naszego kredytu jest zmienne, ustalane w oparciu o stawkę WIBOR 6M i wynosi tylko 8,00%.

Wyprzedaż kredytów online obowiązuje od 1 grudnia do 31 grudnia 2021 r.

Jeśli uważasz, że ta propozycja nie jest dopasowana do Twoich potrzeb oczywiście w ofercie Banku są także inne możliwości kredytowania marzeń. Sprawdź naszą ofertę na stronie Banku, porozmawiaj o niej z naszym konsultantem przez Infolinię lub w placówkach Banku lub Poczty.

RRSO dla oferty wyprzedaży kredytów online

Dla przykładu reprezentatywnego Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,30%. Warto się zapoznać z pełną treścią RRSO – pisaliśmy już o tym dlaczego jest to tak istotne:

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art . 66 § 1 k.c. Decyzja i warunki kredytowania zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Zmiana oprocentowania kredytu wpływa na koszt obsługi kredytu.

Oferta jest skierowana do Klientów banku, którzy nie posiadają aktywnego kredytu gotówkowego, Kredytu online lub Kredytu przez telefon oraz wyrazili wszystkie zgody marketingowe. Kredyt udzielany jest od 20 000 zł do 50 000 zł, na dowolny cel konsumpcyjny z wyłączeniem refinansowania i konsolidacji zobowiązań. Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2021 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 8,30% przy założeniach: kredyt udzielony w dniu 01 grudnia 2021 r. na okres 60 miesięcy, bez ubezpieczenia, całkowita kwota kredytu 8000 zł (bez kredytowanych kosztów kredytu), spłacany do 25 dnia każdego miesiąca w równych ratach w kwocie 163,08 zł, ostatnia rata wyrównująca 162,39 zł, oprocentowanie zmienne 8,0% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 1 784,11zł (w tym: odsetki 1 784,11 zł, prowizja 0,00 zł), całkowita kwota do zapłaty 9 784,11 zł.

0 0 głosów
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Proszę o komentarz.x