Najlepszy Bank dla kobiet – wiecie który to?

Bank dla kobiet

Banki kojarzą się głównie z pojęciami: instytucja zaufania publicznego, pieniądz, kredyt, lokata, odsetki. Można by tak mnożyć ekonomiczne terminy. Gdyby jednak odejść na chwilę od racjonalnego myślenia i skupić się na emocjach? Jest taki Bank, który wspiera potrzeby kobiet, dba o bezpieczeństwo, szanuje takie wartości, jak rodzina. Znacie taki Bank? Domyślacie się dlaczego Bank Pocztowy jest najlepszym Bankiem dla kobiet?


Bank dla kobiet – wspiera potrzebę opiekuńczości i troski o bliskich


Jedną z cech wyróżniających nas kobiety jest opiekuńczość. Dbamy o bliskich, troszczymy się, opiekujemy rodziną. Czy oferta banku jest w stanie wspierać nas w tym zakresie? Bank Pocztowy tak! Oferta kont (ROR) w Banku Pocztowym została zaprojektowana w taki sposób, abyśmy mogły zadbać o finanse naszych najbliższych. W Pocztowym mamy możliwość założenia konta dla siebie, swoich dzieci oraz dla naszych rodziców.


Dla tych najmłodszych dedykowane jest Konto w Porządku Start (przeznaczone dla osób w wieku od 13 do 25 roku życia). Konto jest bezwarunkowo bezpłatne i można je obsłużyć przez aplikację mobilną. Po osiągnięciu 26 roku życia konto przekształca się automatycznie w wariant Konta w Porządku dla osób do 64 lat. Konto rośnie, z pokolenia na pokolenie.


Dla Seniorów dedykowane jest Konto w Porządku Plus (dla osób > 64 roku życia). Konto dla Seniora można obsłużyć w każdej placówce Poczty Polskiej, a pieniądze z konta zamówić do domu za pośrednictwem listonosza. Wszystkie te konta, niezależnie od wariantu, charakteryzuje wygoda w obsłudze, łatwa dostępność i bezpieczeństwo.


Kobiety lubią zakupy – jak Bank odpowiada na te potrzeby?

Lubimy kupować. Cenimy sobie ładne, ale również użyteczne rzeczy. Robimy zakupy dla siebie, najbliższych, dbamy o dom, ale też kupujemy upominki i prezenty dla tych, których kochamy.


Dzięki transakcjom realizowanym kartami Mastercard Banku Pocztowego możemy realizować swoje cele i pasje. Każda płatność podczas codziennych zakupów, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych to punkt. Zebrane w ten sposób punkty możemy wymieniać na nagrody lub dostępne oferty specjalne. Wiemy już, że płacenie kartami Mastercard Banku Pocztowego „punktuje”. To jednak nie wszystko.


W ofercie Banku Pocztowego znajduje się również karta Mastercard z logo Caritas. Dzięki dedykowanemu Programowi UratujęCię możemy wspierać potrzebujących podczas codziennych zakupów. Karta jest automatycznie rejestrowana w Programie przez Bank. Następnie za transakcje bezgotówkowe, również internetowe naliczane są punkty. Punkty te z kolei są wymieniane przez Mastercard na pieniądze i przekazywane w szczytnym celu na konto Caritas Polska.

Który Bank do nas przyjdzie, jeśli akurat nie możemy wyjść z domu?

My kobiety pełnimy w życiu wiele ról i jesteśmy w tym naprawdę dobre! Szczególną z nich jest bycie mamą. Wtedy, zwłaszcza gdy nasza pociecha jest mała, każda pomoc jest dla nas bezcenna. Wyobraźmy sobie sytuację, w której na urlopie macierzyńskim, gdy jesteśmy w domu same z dzieckiem, zaczyna przeciekać kran w łazience. Wzywamy hydraulika. Świat nie poszedł jednak tak daleko do przodu i fachowcy tego typu nie są wyposażeni w terminale płatnicze. A my nie mamy w domu gotówki. Co zrobić w takiej sytuacji?


Co na to Bank Pocztowy? Wystarczy, że zamówimy dostarczenie gotówki do domu przez listonosza. Jest to usługa dostępna tylko dla Klientów Banku Pocztowego. Możemy zrealizować ją dzwoniąc na Infolinię Banku a listonosz dostarczy nam pieniądze pod wskazany adres.


Jeden problem już rozwiązałyśmy. Co jednak w sytuacji, gdy nie mamy jeszcze konta w Banku Pocztowym, a chciałybyśmy je założyć bez wychodzenia z domu? Bank Pocztowy udostępnia możliwość założenia konta online. Umowę o prowadzenie rachunku, w takim modelu, przynosi do podpisania kurier. Dzięki temu każda z nas oszczędza swój czas i zyskuje wygodę.


Kobieta ceni wygodę i komfort – co oferuje Bank dla kobiet?

Bank Pocztowy stawia na cyfryzację i nowe technologie. Nowa bankowość internetowa i mobilna jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Bankowość daje pełen dostęp do posiadanych produktów, ale otwiera również szereg możliwości. Dzięki umieszczonemu w bankowości elektronicznej Marketowi Cyfrowemu możemy zawnioskować o kartę, przystąpić do Programu Bezcenne Chwile, czy zawnioskować o kredyt.


Jeśli już mówimy o kredytach, tak jak wspomniałam, o kredyt możemy zawnioskować nie wychodząc z domu. Online lub przez telefon. Kredyt przyznawany jest na dowolny cel, więc jeśli marzy nam się np. wypoczynek w ekskluzywnym SPA, nie musimy nikomu zdradzać naszych planów. Co więcej, do kwoty 50 000 tys. zł możemy otrzymać kredyt bez zgody współmałżonka, który ma z nami konto wspólne. Bo kto powiedział, że kobieta nie może mieć swoich małych sekretów. Decyzja o uruchomieniu kredytu jest automatyczna, dzięki czemu oszczędzamy czas. Omijamy tym samym procesowanie wniosku przez analityka, które przy wnioskach składanych stacjonarnie może trwać dłużej.


Podkreślając komfort i wygodę oferowanych przez Bank produktów, nie możemy zapomnieć o płatnościach mobilnych. Obecnie Bank Pocztowy udostępnia cztery portfele cyfrowe. Możemy dodać swoje karty Mastercard do aplikacji: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Xiaomi Pay. Wszystkie te rozwiązania pozwalają na wyjście z domu bez portfela. Możemy dokonywać transakcji wszędzie tam gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe. Trzymając dziecko na rękach wystarczy, że przyłożymy nadgarstek z zegarkiem Garmin, czy opaską Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC do terminala, żeby zapłacić za pieczywo podczas porannej wizyty w piekarni. Takich sytuacji w codziennym życiu jest wiele. Każda kobieta próbowała na pewno szukać karty w portfelu z naręczem zakupów na ramieniu, czy zapomniała wziąć portfela wychodząc na trening biegowy. Dzięki płatnościom mobilnym, możemy dokonać płatności w każdym momencie, niezależnie od okoliczności.


Kobiety lubią błyskotki – czy Bank również?

Nie bez podstaw w naszej świadomości funkcjonuje stereotyp, zgodnie z którym kobiety lubią „błyskotki”. Na pewno dbamy o estetykę i lubimy rzeczy ładne. Bank to jednak nie sklep z biżuterią, więc co ładnego może zaoferować swoim Klientkom? Jak wiecie, Bank Pocztowy w swojej ofercie ma karty płatnicze Mastecard z logo Poczty Polskiej. Ich wizerunek wygrał w plebiscycie na najładniejszą kartę w Polsce. Ponadto w grudniu br. klientom korporacyjnym Banku Pocztowego została udostępniona karta biometryczna. Karta ta poza niewątpliwą urodą – czarno-złotym frontem – sprawia, że płatności zbliżeniowe realizowane przy jej użyciu są bezpieczne jak nigdy dotąd. Każda płatność po zbliżeniu karty do terminala wymaga bowiem uwierzytelnienia biometrycznego. Jest to niezwykle innowacyjne podejście do płatności i również wygoda. W dzisiejszych, pandemicznych czasach pozwala na przeprowadzanie transakcji przy zachowaniu dystansu społecznego.

Bank Pocztowy jest kobietą

Bank Pocztowy to nie tylko poważna instytucja finansowa, ale również sztab ludzi (w tym kobiet), który tworzy ofertę także z myślą o kobietach i chce budować u nich pozytywne emocje. Każdy znajdzie w ofercie Banku coś dla siebie, ale szczególnie mocno cieszy nas fakt, że zaufało nam już tyle kobiet. Nie jest bowiem tajemnicą, że większość Klientów Banku Pocztowego stanowią właśnie kobiety. Dziękujemy Wam za to. Utwierdza nas to w przekonaniu, że Bank Pocztowy jest najlepszym Bankiem dla kobiet. Kobietom zapracowanym, aktywnym zawodowo gwarantuje wygodę i oszczędność czasu. Tym bardziej skupionym na domu, bezpieczeństwo i troskę. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami!

4 1 głosować
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Proszę o komentarz.x