Promocja: Konto w Porządku z nagrodami

Konto w porządku

Dwie nagrody gwarantowane dla każdego nowego Klienta za spełnienie wymagań regulaminu Promocji oraz szansa na dodatkowe punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla 100 najaktywniejszych Klientów – oto zestaw nagród promocji „Konto w  Porządku z nagrodami” z oferty

Co można zdobyć i w jakim czasie?

Bank przygotował zestaw 3 nagród, każdy może znaleźć coś dla siebie, a najaktywniejsi mogą zgarnąć wszystko.

Po spełnieniu warunków gwarantowane są 2 nagrody:

 • równowartość vouchera na 50 zł (4000 punktów powitalnych) w programie Mastercard Bezcenne Chwile,
 • 2% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym do 10 tys. zł przez 3 miesiące.

Dodatkowo, dla 100 osób do zdobycia jest:

Co ważne, promocja trwa do 28 lutego 2022 r. Jednak podpisanie umowy ramowej i otwarcie Konta w Porządku w lutym pozwoli jedynie skorzystać z podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym oraz zawalczyć w wyścigu o punkty dodatkowe na Opaskę Xiaomi. Warto się pospieszyć i maksymalnie do 14 stycznia 2022 r. – dopełnić formalności związanych z otwarciem Konta w Porządku. Dzięki temu możesz być spokojny, że karta dotrze do Ciebie odpowiednio wcześnie. Tak żebyś zdołał spełnić warunek uprawniający do zdobycia punktów na voucher na 50 zł.

Co oznacza, że Promocja jest dla nowych Klientów?

Do udziału w Promocji „Konto w Porządku z nagrodami” zapraszane są osoby pełnoletnie, z pełną zdolnością do czynności prawnych. Dodatkowo w okresie od 1 listopada 2021 r. do 5 grudnia 2021 r. nie posiadające w Banku Pocztowym rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR).

Proste warunki przystąpienia do Promocji

Wiadomo już co i kto może zdobyć, a jakie są wymagania Banku Pocztowego wobec uczestników?

Etap 1

Do 28 lutego 2022 r. zawrzyj z Bankiem Pocztowym umowę o Konto w Porządku w dowolnym wariancie wraz z kartą Mastercard z logo Poczty Polskiej. Pamiętaj o ograniczeniach związanych z otwarciem rachunku po połowie stycznia.

Otworzyć Konto w Porządku możesz:

 • przez Internet,
 • dzwoniąc na infolinię 52 3499 499,
 • odwiedzając placówkę Banku lub Poczty Polskiej S.A.

Na tym etapie musisz:

 • wyrazić zgody marketingowe na rzecz banku,
 • podać numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail,
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie wyciągów i korespondencji związanej z rachunkiem drogą elektroniczną (na adres e-mail),
 • przystąpić do promocji w bankowości internetowej, korzystając z zakładki Market Cyfrowy i oznaczając w niej akceptację regulaminu Promocji.

I już masz prawo do pierwszej nagrody!

Spełnienie powyższych wymogów da Ci prawo do oprocentowania w wysokości 2% w skali roku środków do 10 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym. Promocyjne odsetki będą naliczane przez 3 miesiące, licząc od kolejnego po tym, w którym podpisałeś umowę o Konto w Porządku.

Promocyjne oprocentowanie składa się z tego wynikającego z aktualnej oferty banku oraz tzw. wyrównującego do obiecanych 2%. Podstawowe odsetki są wypłacane przez bank na Konto Oszczędnościowe w ostatnim dniu miesiąca. Wyrównujące do 10. dnia kolejnego miesiąca.

Etap 2

Do 31 stycznia 2022 r. wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę kartą debetową wydaną do rachunku (może to być płatność mobilna).

Uwaga! operacja musi zostać zaksięgowana w tym okresie, ponieważ tylko takie operacje się liczą.

Pojawia się druga gwarantowana nagroda

Za zrealizowanie wymaganej transakcji otrzymasz kod promocyjny (Bank Pocztowy prześle go sms-em). Musisz go użyć na stronie programu Mastercard Bezcenne Chwile w zakładce Benefity w sekcji Kody promocyjne do 31 marca 2022 r.

Zarejestruj otrzymaną kartę debetową z logo Poczty Polskiej w programie Bezcenne Chwile. Jeśli jeszcze w nim nie uczestniczysz to musisz zacząć od przystąpienia do niego i stworzenia swojego konta w Programie. Możesz to zrobić:

 • na infolinii Banku Pocztowego,
 • w placówce tego banku; na poczcie nie zrealizujesz tej dyspozycji,
 • w bankowości internetowej; należy wejść w zakładkę Market i wybrać Aktywacja programu Bezcenne Chwile.

Etap 3

W lutym 2022 r. korzystaj z karty do Konta w Porządku mobilnie i wykonaj min. 15 transakcji mobilnych, z których każda będzie na kwotę min. 5 zł.

Transakcje mobilne to płatności zrealizowane przy użyciu portfeli cyfrowych (Google Pay, Apple Pay, Xiaomi Pay, Garmin Pay) z podpiętą kartą Banku Pocztowego, a także transakcje z kodem BLIK.

Tak doszliśmy do trzeciej nagrody.

Jeśli znajdziesz się w gronie 100 osób z największą liczbą płatności spełniających wymagania regulaminu, to otrzymasz od Banku Pocztowego sms. Będzie w nim kod pozwalającym na dopisanie 16 600 dodatkowych punktów do Twojego konta w Bezcennych Chwilach. Możesz od razu wymienić je na Opaskę Xiaomi MI Band 6 NFC. Otrzymany kod musisz wykorzystać do 31 marca 2022 r.

Informacja

W ciągu 10 dni od zakończenia promocji „Konto w Porządku z nagrodami”, Bank Pocztowy opublikuje na swojej stronie internetowej informację o rzeczywistej liczbie transakcji uprawniających do uzyskania bonusowych punktów. Poinformuje także indywidualnie laureatów o zdobyciu tej nagrody. Wiadomość zostanie przesłana na podany przez uczestnika promocji adres e-mail.

Chcesz dowiedzieć się więcej o promocji? Kliknij tutaj!

0 0 głosów
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Proszę o komentarz.x